Чому кіно було чорно-білим?

До появи в першій половині XX століття практично прийнятних технологій кольорової кінозйомки кіно було майже виключно чорно-білим. Надалі техніка чорно-білого кіно використовувалася задля економії (наприклад, у кінохроніці), а також як художній прийом.

Найчастішою причиною помилки є налаштування спеціальних можливостей – колірний фільтр. Щоб його вимкнути, перейдіть до Опції – Спеціальні можливості – Колір та висока контрастність та вимкніть пункт Застосувати колірний фільтр.

Колоризація радянських фільмів У 2009 році були колоризовані Фільми «Сімнадцять миттєвостей весни» та «У бій ідуть одні „старі“». Фільм «У бій ідуть одні «старі»» був не лише колоризований, а й відреставрований. Вартість робіт становила близько 500 000 доларів.

1 листопада 1895 року у Берліні М. Складановський продемонстрував свій «біоскоп», а 28 грудня 1895 року у Парижі братами Люм'єр продемонстрували їх «синематограф». Протягом 1896-1897 років публічні демонстрації короткометражних фільмів були виготовлені у всіх світових столицях.