Чи потрібно завжди стерилізувати пляшечки?

Не потрібно ніякого кип'ятіння та стерилізації. Мікроби можуть розмножуватися тільки на живильному середовищі, а якщо ви ретельно вимили пляшечки і соски, то живильного середовища немає, і мікроорганізми не розлучаться на чистій пляшці, скільки б вона потім не стояла в шафі або на столі.

Пустушки та дитячі пляшечки не потрібно стерилізувати так часто, як ви вважаєте. Ви можете стерилізувати дитячий посуд перед першим використанням та періодично після. Однак стерилізація не потрібна після кожного використання.

Напевно, вам, новоспеченій мамі, і так вистачає справ, проте знехтувати стерилізацією приладдя для годування малюка ніяк не можна. Якщо вчасно не очищати та не стерилізувати Приладдя для годування, у малюка може з'явитися розлад шлунка та діарея, що, звичайно, зіпсує настрій і йому та його мамі.

Стерилізація проводиться для знищення мікробів та слідів їх життєдіяльності з поверхні пляшечок та пустушок. Не плутайте її з миттям посуду, під час якого ми просто змиваємо залишки їжі та слини малюка. Стерилізація — це глибша очищення. Після неї усі патогенні мікроорганізми зникають.