Так, щоб стимулювати зростання, застосовують коров’як і пташиний послід, що збагачують ґрунт азотом. Для зміцнення листя і коріння до гною додають золу, що містить калій і фосфор. Сечовина допоможе зміцнити молоді пагони. Під час бутонізації, коли рослині потрібен калій, застосовують суміш коров’яку з суперфосфатом.Nov 6, 2020
У цей період для стимуляції більш активного цвітіння рослині необхідні фосфорно-калійні добрива з невеликою кількістю азоту. Підживіть кущі розчином нітрофоски. 25-30 г добрива рівномірно розподіліть по поверхні ґрунту на відстані не менше 10 см від рослини і закладіть у ґрунт.
Починають регулярний полив, внесення добрив Навесні та влітку хризантема формуватиме кущ, тому для підживлення слід підбирати добрива з переважанням азоту (N). Тільки в середині літа, для формування бутонів, будуть потрібні калієво-фосфорні добрива (підійдуть мінеральні добрива “для квітучих”).
Хризантема дуже теплолюбна, тому ідеальним місцем для її посадки буде сонячна височина. Для того щоб хризантема радувала своїм цвітінням, її необхідно удобрювати компостом, торфом або гноєм. Використання мінеральних добрив дозволяє впливати на якість квітів.