Для формування гарної живоплоту кизильник рекомендується садити в шаховому порядку в два ряди, дотримуючись інтервалу 40-45 сантиметрів. Після посадки кизильник необхідно полити (приблизно 7 літрів на кущ) і мульчувати.
Відстань між кущем кизильника і будь-якою іншою рослиною чи будовою має бути від 50 см до 2 м залежно від передбачуваного розміру крони дорослої рослини. Закопуючи саджанець, стежте за тим, щоб його коренева шийка виявилася строго врівень із поверхнею.
На дно укладають дренажний шар із щебеню, гравію або битої цегли товщиною близько 20 см. Потім саджанець кизильника блискучого опускають в яму і заповнюють її родючим ґрунтом, утрамбовуючи ґрунт у міру заповнення ями. Після посадки коренева шийка кизильника має бути на рівні поверхні ділянки.
Дотримуйтесь відстані між рослинами в 35-45 см., якщо це чагарники, і в 50-70 см., якщо це великі чагарники та дерева. Якщо вам здається, що посадки виглядають самотньо і порожньо, то відстані між посадженими рослинами можна заповнити тимчасовими рослинами, поки основні розростатимуться.