Кому не можна їсти зелений горошок?

У свіжому вигляді продукт заборонений. Ускладнення він може викликати в разі гастриту і виразкових утворень. Протипоказаний зелений горошок у разі гострого прояву будь-яких захворювань травного тракту, а також у разі проблем із кров’ю.Jun 16, 2021

Консервований зелений горошок Також не варто вживати його, якщо у вас є проблеми зі ШКТ (він може подразнювати слизові оболонки), подагра (високий вміст кислот у консервованому зеленому горошку може погіршити стан), холецистит, гастрит та виразка (щоб уникнути загострення).

Газоутворення спричиняється підвищеною концентрацією клітковини та цукрів. Не рекомендовано часто і багато їсти гороху жінкам-годувальницям, людям старшої вікової категорії та хворим на подагру. У продукті підвищений вміст пуринів, що підвищують рівень сечової кислоти, яка спричиняє розвиток суглобових захворювань.

Таким чином, дія клітковини спрямована на дві найважливіші ланки в механізмі профілактики закрепів, що забезпечує нормалізацію випорожнень у найкоротші терміни. Багато клітковини міститься у висівках, фруктах, овочах і житньому хлібі. Також дуже корисні розсипчасті каші, мигдаль, арахіс, зелений горошок та інше.