Коли закінчується гра у волейбол?

Гра в партії йде до 15 очок. За рахунку 14:14 грають доти, доки перевага однієї з команд не становитиме два очки або доки вона не набере 17 очок. Для перемоги в матчі необхідно виграти дві партії.

Що стосується часу, то гра волейбол завжди непередбачувана. Якщо один із супротивників демонструє неймовірну силову і технічну міць, у цьому випадку тривалість матчу може бути всього 15-20 хвилин.

6.3.1 Переможцем матчу є команда, яка виграє три партії. 6.3.2 За рахунку партій 2-2, вирішальну (п’яту) партію грають до 15 очок із мінімальною перевагою у 2 очки.

2 очки За перемогу команда отримує 2 очки, за поразку – 1 очко, за неявку – 0 очок. Команда з 5 осіб і менше до гри не допускається, команді зараховується неявка.