Хто виграв у жіночому одиночному катанні на Олімпіаді?

Російська фігуристка Анна Шербакова в четвер, 17 лютого, здобула перемогу в жіночому одиночному катанні на зимовій Олімпіаді в Пекіні. За підсумками короткої та довільної програми вона набрала 255,95 бала. Перемога Щербакової принесла команді, що представляє Олімпійський комітет Росії, п’яту золоту медаль.Feb 17, 2022

Каорі Сакамото Жінки, підсумки: Сакамото виграє з найкращим прокатом у кар’єрі 25 березня закінчилися змагання в жіночому одиночному катанні на чемпіонаті світу з фігурного катання в Монпельє. Новою чемпіонкою світу стала Каорі Сакамото, набравши рекордну для себе суму в 236.09 бала.

На Олімпіаді в Пекіні 19 лютого завершилися змагання з фігурного катання. Загалом було розіграно п’ять комплектів нагород. Російська фігуристка Анна Щербакова завоювала золоту медаль у жіночому одиночному катанні на Олімпійських іграх у Пекіні . Срібло завоювала росіянка Олександра Трусова.

Олімпіада 2022 , фігурне катання , жінки , довільна програма. Перемога Щербакової, друге місце Трусової, результат Валієвої.