Інструкція з правильної обробки банок після хіджами: поради та рекомендації

Хіджама – це китайська традиційна методика лікування, що ґрунтується на використанні вакуумного ефекту для вилучення токсинів з організму. Один із способів проведення хіджами – використання банок, які накладаються на певні ділянки тіла. Після проведення процедури дуже важливо правильно обробити банки, щоб уникнути можливих ризиків та інфекцій.

Першим кроком після проведення хіджами слід акуратно зняти банки зі шкіри. При цьому необхідно виконувати всі необхідні запобіжні заходи, щоб уникнути можливих травм і пошкоджень. Краї банки слід підняти, щоб повітря увійшло під нею і створився вакуум. Потім з банки акуратно знімають, уникаючи різких рухів та травмування шкіри.

Після зняття банок слід ретельно оглянути їх, щоб переконатися у стані. Якщо на банках є тріщини, відколи або інші пошкодження, їх необхідно негайно викинути, щоб уникнути ризику повторного використання та передачі можливих інфекцій.

Після того, як банки будуть зняті, вони повинні бути правильно оброблені перед повторним використанням. Для цього можна звільнити їх від усіх залишків мазі або косметики, а потім вимити теплою водою з використанням м'якої губки та миючого засобу. Після ретельного промивання банки слід висушити та зберігати в сухому місці, подалі від пилу та бруду.

Як правильно обробити банки після хіджами
КрокДія
1Стерилізувати всі інструменти та банки перед використанням
2Підготувати свіжі трави та розчин для хіджами
3Очистити шкіру на місці майбутньої хіджами
4Обережно виконувати хіджаму, дотримуючись техніки та інструкцій
5Після закінчення хіджами промити шкіру водою
6Нанести на шкіру пом'якшувальний і загоюючий крем, якщо необхідно
7Стерилізувати використані інструменти та банки
8Відпочити та підтримувати шкіру після хіджами в чистоті
9Повторити процедуру хіджами відповідно до рекомендацій фахівця

Що не рекомендується робити після хіджами?

Успішна хіджама процедура передбачає виконання деяких рекомендацій після сеансу. Пацієнту бажано утриматися від душу протягом доби. Три дні після сеансу необхідно утримуватись від фізичних навантажень. Ділянки тіла, на яких проводилося кровопускання, необхідно тримати у теплі.

Скільки хвилин тримати банки хіджаму?

Перший сеанс зазвичай займає 15-35 хвилин, наступні – 20-45 хв.. Курс складається із 5 -20 процедур. Частота сеансів вакуумної дії раз на 4-7 днів. Кількість сеансів хіджами, їх частоту та тривалість визначає лікар, який проводить цю процедуру.

Куди подіти кров після хіджами?

Якщо вони заповнюються повністю, їх треба зняти, випорожнити та поставити ще раз”. Кров у цьому центрі збирають та утилізують разом з іншими медичними відходами.. Ранки спиртом не обробляють, щоб не обпалити і так пошкоджені тканини і залишити на згадку пацієнту грубих рубців.