Чому жоржини довго не цвітуть?

Нестача світла Жоржини дуже потребують достатньої кількості світла (не менше 8-10 годин на день). Якщо квітник перебуває в тіні, однорічні жоржини, швидше за все, не зацвітуть, виростуть дрібними та блідими або, у кращому разі, зацвіте одна квітка.

Часті підживлення – гарантія незабутнього цвітіння

  1. 1 підживлення азотними добривами (15 г на рослину, у поєднанні з органічними добривами);
  2. регулярні підживлення комплексними, а зі стадії бутонізації – калійно-фосфорними добривами (25-30 г, можна чергувати з органікою);

Дачники північних регіонів починають будити бульби жоржин вже в середині або наприкінці квітня, щоб до кінця травня або початку червня отримати саджанці висотою 20-30 см. Щоб саджанці вийшли міцними і швидко адаптувалися у відкритому ґрунті, при пророщуванні бульб потрібно дотриматися кілька нескладних, але важливих правил.

У другій половині червня та на початку липня ще 3 підживлення, але фосфорно-калійними добривами. Ці підживлення потрібні для гарного цвітіння. Суцвіття будуть великими і цвітуть кущі рясно. Для приготування складу знадобиться 50 г суперфосфату та 2 склянки золи деревної, які розводять у 10 л відстояної води.