Кома перед “також” – з’єднувати однорідні члени простого речення або речення один з одним. Якщо у того, хто пише, виникає запитання щодо сполучника виду “а також” (чи потрібна кома?), відповідь буде однозначною: кома перед за такого вживання обов’язкова .Jul 9, 2562 BE
Правило: Після однорідного члена речення, що приєднується сполучником а також або а то й і, кома не ставиться (тобто цей однорідний член не відокремлюється): Загальна грамотність населення, а також широка пропаганда наукових знань повинні сприяти неухильному зростанню культури в нашій країні…
Виникають випадки, коли носій російської мови прирівнює “также” до вставного слова “кроме того” і виділяє його комами. Майте на увазі, що це помилкове судження. За правилами російської мови “также” не входить до категорії вставних слів і розділовими знаками не виділяється.
“Также” і “Так само” Правопис слів “также” і “так само” залежить від того, яка перед нами частина мови. Правило таке: сполучник пишеться разом, прислівник із часткою – роздільно.