1 ст. 47 ЖК РФ). Не можна проводити збори відразу в заочній формі без попереднього проведення очного голосування .14-Oct-2020
Заочне голосування проводиться опитувальним шляхом за допомогою обміну документами з використанням поштового, телеграфного, телетайпного, телефонного, електронного або іншого зв’язку, що забезпечує автентичність повідомлень, які передають і приймають, та їх документальне підтвердження (пункт 4.1 статті 29 Закону № 7-ФЗ).
З частини четвертої ст. 47 ЖК РФ випливає, що проведення заочних зборів можливе лише після того, як у межах очних зборів не було набрано достатньої кількості голосів (тобто не було кворуму), отже, заочне проведення зборів власників приміщень у багатоквартирному будинку є припустимим та можливим після проведення очних …
Порядок денний буде однаковим для обох форм голосування. Проведення 2 послідовних зборів, спочатку в очній, а потім у заочній формах передбачають сповіщення мешканців МКБ окремими повідомленнями. При цьому повідомлення про проведення заочного голосування надсилається після проведення очного (якщо не зібрався кворум).