Найкритичніша стадія абстинентного синдрому – це «алкогольний делірій» (або «біла гарячка»). Висока ймовірність смерті без лікування. Зустрічається у 3-5% осіб, які вживали алкоголь. У разі розвитку білої гарячки хворому потрібна термінова госпіталізація. I 21, 1439 AH
Для того, щоб точно пережити ломку, рекомендується помістити хворого до спеціального медичного закладу. Як Не дивно, але для зняття ломки також використовуються певні ліки. Наприклад, щоб повернути людині фарби життя, позбавити його апатії, замкнутості, лікарі прописують антидепресанти.
За тривалістю у середньому від 5 до 20 днів. Виявляються такі симптоми, як озноб, підвищення температури і тиску, нудота, пітливість і т. д. Багато хто говорить, що наркотична ломка схожа з ГРВІ, але з більш яскраво вираженими симптомами і величезним психоемоційний напрузі.
Спочатку ламання проявляє себе як простудне захворювання. З'являється нежить, кашель, чхання, почервоніння обличчя, легкий біль та ломота у кістках. Однак далі, при відсутність наркотику, до цього додаються сильніші симптоми – ломота в м'язах і в кістках, біль по всьому організмублювання, діарея та інші симптоми.