Персоніфіковані гаманці можна відкрити не тільки в рублях, а й у валюті. Головне, щоб сума в гаманці не перевищувала 600 000 рублів (ліміт у доларах, євро та інших валютах оператор ЕГК оцінюватиме в рублях за власним курсом).Aug 30, 2022
Відповідно до закону “Про національну платіжну систему”, з 1 жовтня 2012 року анонім не може тримати в електронному гаманці більше ніж 15 тис. рублів, а користувач, який ідентифікувався, – більше ніж 100 тис. Ліміт на одну операцію для аноніма становить 15 тис. рублів.
Електронний гаманець (ЕГ), або, інакше кажучи, електронний засіб платежу – саме так він називається в законі, – це платіжний інструмент для зберігання грошей, переказів і оплати в інтернеті. По суті це аналог банківського рахунку, ось тільки зберігаються гроші не в банку, а в спеціальній комп’ютерній програмі.
Ви не зможете придбати нерухомість або автомобіль за допомогою електронних грошей. Немає жодної гарантії, що ваші гроші не знеціняться або не стануть незаконними в певній державі. Зрозуміло, зберігати заощадження в електронній валюті – не найкраща ідея.