Практично всі важкі метали, радіонукліди і пил, що залишається після атмосферних опадів, накопичуються болотами. Їх можна розглядати як землю, водно-болотні угіддя, геологічне родовище, водойми, природне середовище існування або деревостан. Вони дуже схожі на живі організми: вони ростуть і можуть загинути .Jun 3, 2017
Важкопрохідні і непрохідні болота вкриті мохом. Найнебезпечнішим місцем на болоті є трясовина, або болото, – заросла водойма, поверхня якої вкрита мохом і яскравою зеленою травою. Трясовина надзвичайно небезпечна, вона засмоктує людину на дно. Якщо ви припускаєте, що перед вами болото, обійдіть цю ділянку шляху.
У процесу осушення боліт є ціла низка негативних наслідків. Ось лише деякі з них: 1) Різко підвищується ризик виникнення пожеж унаслідок збільшеної посушливості відповідного мікрорайону. 2) Відбувається обміління річок, що беруть витоки в болотах, які висихають.
Осушення боліт – порушення екологічного балансу Річ у тім, що горезвісні сфагнумові мохи є чудовими антисептиками, а отже, повноцінним природним фільтром. Далі, осушення боліт зменшує живлення дрібних, і, відповідно, великих річок. Прісна вода витікає в океан і стає солоною.