Який гербіцид працює проти хвоща?

Досить добрий ефект контролю хвоща польового в посівах озимої пшениці від застосування препаратів компанії Agrosfera на основі на основі на основі 2,4-Д та дикамби. Сулам, СЕ (2-етилгексиловий ефір 2,4-Д, у поєднанні з флорасуламом) – обприскування вегетуючих бур’янів у посівах зернових колосових у фазу кущіння.

Мати-й-мачуха, осот, берізка і хвощ дуже погано знищуються гліфосатом. Для повного позбавлення від них потрібне внесення величезних норм гербіциду суцільної дії – від 6 до 10 л/га гліфосату, а це дуже дороге задоволення. Тому застосовуються інші препарати, наприклад, на основі дикамби або клопіраліду.

Зазвичай для цієї мети застосовують кальцієвмісні препарати (вапно, крейда, золу, доломітове борошно). Найпопулярнішим і найбільш зручним засобом вважається доломітове борошно. Адже, крім зниження кислотності, воно ще покращує структуру ґрунту і збагачує його магнієм.

У народній медицині трава хвоща відома в лікуванні ревматизму, подагри, водянки, хвороб печінки та сечового міхура, сечокам’яної хвороби, проносу, туберкульозу легень, остеохондрозу та як кровоспинний засіб.