Ввідні слова і словосполучення виділяються або відокремлюються комами: Миша Алпатов, звичайно, міг би найняти коней (Пришв.); Хтось, видно, напоумив дівчинку вирушити з кошеням саме на пташиний ринок (Сол.); Я побачив Наташу, здається, на третій день мого лікарняного життя (Расп.); Розповідали, наприклад, як йому […
Вступні слова і словосполучення виділяються комами. Якщо вставне слово стоїть або на початку, або наприкінці відокремленого звороту, то жодними знаками від звороту воно не виділяється. Якщо вставне слово стоїть у середині звороту, то воно виділяється комами на загальній підставі.
Не є вставними і, отже, не виділяються комами слова та сполучення слів: авось, ніби, буквально, на додачу, раптом, адже, зрештою, в кінцевому підсумку, зрештою, в крайньому разі, в кращому випадку, в будь-якому випадку, в загальних рисах, начебто, загалом, найчастіше, винятково, тим часом, напевно, на всякий випадок, …
Ввідні слова в реченні виділяються комами з двох боків. Приклад: “Цей жарт, що мав такі сумні наслідки, звичайно, приніс Миколі Герасимовичу багато неприємностей” (Н. Гейнце.