Яка перерва в КХЛ?

Таке просте запитання, як скільки часу перерва в хокеї в КХЛ і НХЛ, дозволяє дати однозначну відповідь – сімнадцять хвилин. У національній хокейній лізі вона вже давно така, але в КХЛ цей проміжок був встановлений відносно недавно. До 2013 року тайм-аут становив п’ятнадцять хвилин.Oct 5, 2020

15-хвилинні перерви між періодами є стандартом для міжнародних змагань, які проводяться під егідою Міжнародної федерації хокею.

Континентальна хокейна ліга (КХЛ) через поширення коронавірусу оголосила про перенесення матчів регулярного чемпіонату, запланованих на 15-21 січня. Також перенесено ігри "Локомотив" – "Ак Барс" та "Динамо" – "Спартак", що мали відбутися 13 січня.

а) Матч має складатися з трьох періодів, кожен з яких триває 20 хвилин чистого часу, і двох 17-хвилинних перерв (МХЛ – 15-хвилинні перерви). б) Чистий час матчу тривалістю 60 хвилин відноситься до " Основного часу матчу ".