Смажене – віддієслівний прикметник, тому пишеться одна буква Н : смажене м’ясо. Але якщо поруч будуть залежні слова, то перед нами буде дієприкметник, що потребуватиме написання НН: смажене (на пательні, без олії, з приправами тощо).
Слово _смажена_ в обох випадках — прикметник, пишеться з однією _н_, тому що немає залежних слів, префіксів і тому що прикметник утворено від дієслова недосконалого виду _смажити_. З двома _н_ пишеться дієприкметник у випадках на кшталт: _Ссмажена на олії риба , про смажена риба_.
Лопатіна “Правила російської орфографії та пунктуації” підказує Подвійне н і одне н у суфіксах пристрасних дієприкметників минулого часу та співвідносних із ними прикметників, що прикметники, утворені від дієслів за допомогою суфіксі в-ен- (-ён) т а-ан-, пишуться з однією літерою н: смажене м’ясо, смажені каштани, …
З одним Н пишеться прикметник смажений : смажене м’ясо, смажені каштани; пахне смаженим. Із двома Н пишеться дієприкметник смажений (упізнати дієприкметник допомагають залежні слова): смажені на сковорідці каштани, пахне смаженим годину тому м’ясом. Кома не потрібна: кабачки смажені з часниковим соусом.