На якій відстані від проїжджої частини встановлюються дорожні знаки?

Відстань від нижнього краю знака (без урахування таблички) до поверхні дорожнього покриття повинна становити: від 1,5 до 2 м – при встановленні збоку від дороги поза населеними пунктами, від 2 до 4 м – у населених пунктах; від 5 до 6 м – при розміщенні над проїжджою частиною або узбіччям.

5.1.4 Відстань видимості знаку має бути не менше 100 м. 5.1.5 Знаки встановлюють праворуч від проїжджої частини або над нею, поза узбіччям (за її наявності), за винятком випадків, обумовлених цим стандартом, а також праворуч від велосипедної або пішохідної доріжки або над ними.

Для того, щоб об'єкти дорожній інфраструктури – знаки або розмітка — з'явилися у конкретному місці, треба написати заяву до ДІБДР чи місцевої адміністрації. У деяких великих містах цим питанням займаються центри організації дорожнього руху (ЦОДД).

У Росії більшість символів трикутної форми, кутом вгору. Фон знаків — білий, на ньому нанесені чорні малюнки, що символізують небезпечний фактор, та червона окантовка. Вони встановлюються за 50-100 м до небезпечної ділянки в населених пунктах, або 150-300 м поза населеними пунктами.