Лактобактерії при ГВ: ефективність та безпека

Грудне вигодовування вважається одним із найважливіших обов'язків жінки, яка стала мамою. Материнське молоко містить усі необхідні поживні речовини для зростання та розвитку немовляти, а також бактерії, які сприяють формуванню здорової мікрофлори у його травній системі. Однак іноді мамам може бути потрібна додаткова підтримка у підтримці балансу кишкової мікрофлори.

Лактобактерії є одними з найвідоміших бактерій, які присутні в молоці мами і позитивно впливають на здоров'я немовляти. Ці корисні бактерії допомагають зміцнити імунітет, запобігають розвитку алергічних реакцій, а також допомагають травленню.

Використання лактобактерій як додаткової підтримки при грудному вигодовуванні може бути корисним у таких випадках як порушення кишкової мікрофлори, коліки у дитини, алергічні реакції або підвищена чутливість до їжі. Однак перед застосуванням будь-яких препаратів, що містять лактобактерії, рекомендується проконсультуватися з лікарем та вибрати оптимальну схему лікування та дозування відповідно до особливостей організму мами та дитини.

Чи можна лактобактерії при ГВ
ПитанняВідповідь
Чи можна приймати лактобактерії при грудному вигодовуванні?Так можна. Лактобактерії не надають шкідливого впливу на якість грудного молока та здоров'я дитини.
Які лактобактерії рекомендується приймати при ГВ?Рекомендується вибирати препарати, що містять лактобактерії з роду Lactobacillus та Bifidobacterium.
Чи можуть лактобактерії спричинити алергічну реакцію у дитини?У поодиноких випадках можливий розвиток алергічної реакції, тому перед початком прийому необхідно проконсультуватися з лікарем.

Як бачите, кефір та йогурт можуть бути присутніми в раціоні мами на грудному вигодовуванні. Ці 2 продукти містять необхідні біфідо-і лактобактерії, які важливі для малюка.17 квіт. 2020 р.

Який пробіотик можна мамі, що годує?

Пре-і пробіотики (Лінекс, Хілак форте та ін..) сумісні з грудним вигодовуванням.

Чи можна пити лактобактерії під час вагітності?

Висока результативність у задачі відновлення мікрофлори кишечника спостерігається при прийомі препаратів, що мають у складі лактобактерії Lactobacillus rhamnosus, B. Lactis BB12 – ті, що зарекомендували себе як безпечний та функціональний засіб для вагітних.

Коли не можна давати пробіотики?

Яким дітям не можна приймати пробіотики — дітям, які серйозно чи хронічно хворі — діти із захворюванням, яке послаблює їхній імунітет — діти, які передчасно народилися — діти, які проходять хіміотерапію — діти, які проходять лікування стероїдами. Збережена копія

Чим відрізняються пробіотики від лактобактерій?

Кожен компонент пробіотика по-своєму специфічний. Наприклад, пробіотики з бацилами або цукроміцетами справляються з проносом. Лактобактерії потрібні для лікування вірусної інфекції у кишечнику.