Оскільки лисиця не схильна до риття, вона використовує як лігво кинуту нору бабака, кролика або дикобраза, яку трохи розширює; нора веде в камеру, вистелену листям і травою. Тут через приблизно 51 день після зачаття, наприкінці березня – на початку квітня, народжуються лисенята. У посліді їх буває від трьох до дев’яти.
Розмноження. Лисиця належить до моногамних тварин, які розмножуються тільки один раз на рік. Потомство з’являється навесні – від 4-6 до 12-13 цуценят. Перший час малюки проводять у лігві, у разі небезпеки мати переносить їх в іншу нору.
Період гону чорно-бурих лисиць триває з середини зими до середини весни. Досягнувши статевої зрілості в 9-11 місяців, самка може виносити 4-6 цуценят. Рекорд – 13 дитинчат за одну вагітність. Потомство виношується 50-60 днів, і вже в середині літа на світ з’являються чарівні рудо-сіруваті лисенята.
Вагітність триває 49-58 діб. У виводку – від 4-6 до 12-13 цуценят, вкритих темно-бурою шерстю. Зовні вони нагадують вовченят, але відрізняються білим кінчиком хвоста.