Коли можна вставати на ногу після перелому стегна?

Перші рухи травмованою кінцівкою починають виконувати через 15 днів після її перелому. Вставати з ліжка і рухатися за допомогою милиць пробують не раніше, ніж через 3 місяці після перелому стегна. Спиратися на травмовану ногу можна через півроку.

Коли можна наступати на ногу після остеосинтезу? Під час реабілітації після остеосинтезу щиколотки або іншого суглоба нижньої кінцівки, перший раз можна наступати на ногу через 3-4 дні після зняття гіпсу. У разі складного перелому давати невелике навантаження можна не раніше ніж через 1-2 тижні після видалення гіпсової пов’язки.

За відсутності ускладнень кістка зростається через 4-5 місяців. Протягом відновного періоду необхідно ходити на милицях без опори на оперовану ногу. Остеосинтез не проводять пацієнтам у віці старше 60 років, оскільки існує велика ймовірність того, що перелом не зростеться.

Але деякі люди з переломами шийки стегна все ще можуть ходити. Вони можуть просто скаржитися на туманний біль у стегнах, паху або спині. Після операції. Через 3-7 днів після хірургічного лікування за допомогою милиць пацієнту допомагають піднятися на ноги і почати пересуватися за сприяння медичного працівника.