осіб, які були покликані в дану організацію державними органами, причому таким чином, що вони не мали права вибору, а також тих осіб, які не скоювали … [розглянутих трибуналом] злочинів … [а також] осіб, які перестали бути членами … [організації] до 1 вересня 1939 року.
У власноруч написаному ним наказі від 4.10.1932 наказувалося “приймати в організацію расово повноцінних, рослих молодих людей, не старших за 30 років (не нижчих за 1,70 м), які чудово зарекомендували себе на ниві націонал-соціалізму”.
У СС міг вступити тільки німець у віці від 25 до 35 років, який має двох поручителів із числа членів НСДАП, постійно проживає в даній місцевості не менше 5 років, “розсудливий, дисциплінований, сильний і здоровий”. , – “Правила СС” свідчили: “Кандидатури хронічних п’яниць, слабаків, а також осіб, обтяжених …
У війська Вермахту призивалися німці за строковим призовом, починаючи з 18 років і закінчуючи 45 роками, проте з жовтня 1944 року і до весни 1945 року призовний вік був 60 років. У СС же приймали від 25 років, добровольців приймали з 17 років.