Хто найкращий у керлінгу?

Хто найкращий у керлінгу, на кого звернути увагу У рейтингу Всесвітньої федерації керлінгу як серед чоловічих, так і серед жіночих збірних лідирує Швеція. Жіноча збірна Росії на четвертому місці з 40, а чоловіча – на 10-му з 53.

Перемагає команда, чий снаряд наблизився до центру мішені. Якщо він потрапив усередину кола, команді присуджується очко. У другому періоді перший кидок здійснює гравець із команди переможців, а останній – учасник команди, що програла. За відсутності снарядів усередині кола після закінчення періоду, зараховується нічия.

Чоловіча збірна Росії з керлінгу перемогла команду Китаю на Олімпійських іграх – 2022. Чоловіча збірна Росії з керлінгу в другому матчі групового турніру на Олімпійських іграх у Пекіні обіграла команду Китаю з рахунком 7:4 (0:1, 0:1, 1:0, 0:1, 1:0, 1:0, 1:0, 0:0, 0:0, 0:1, 4:0).