Історія виникнення геймерів: місце та час їх появи

Геймери – це люди, які захоплюються комп'ютерними іграми та настільними іграми, присвячують їм свій вільний час і намагаються бути в курсі всіх новинок цієї сфери. Вони є однією з найбільших і впливових груп споживачів, значно впливаючи на розвиток ігрової індустрії. Але як і коли з'явилися геймери, це захоплена армія гравців?

Початок ігрової промисловості пов'язані з появою перших комп'ютерів у середині ХХ століття. У цей час з'явилися перші види комп'ютерних розваг, які стали першими кроками на шляху створення культури геймерів. Однак, геймери в тому вигляді, в якому ми їх знаємо сьогодні, з'явилися не так давно.

Сучасні геймери можна розділити на кілька поколінь. Перше покоління геймерів з'явилося у 1970-х роках, коли було створено перші ігрові консолі та з'явився перший персональний комп'ютер. Саме в цей час люди почали активно грати на комп'ютерах та використовувати їх для розваг. За наступні десятиліття ігрова індустрія розвивалася з величезними темпами, з'являлися нові технології і ігрові платформи, і кількість геймерів поступово збільшувалася.

Де і коли з'явилися геймери
РікКраїнаГра
1958СШАTennis for Two
1971СШАComputer Space
1972СШАPong
1978ЯпоніяSpace Invaders
1980ЯпоніяPac-Man
1984СРСРТетріс
1985ЯпоніяSuper Mario Bros
1991СШАSonic the Hedgehog
1996ЯпоніяPokémon Red & Blue
2004Південна КореяLineage
2009СШАMinecraft

Звідки слово геймер?

Слово «геймер» має англійське походження – "gamer" – і перекладається як "гравець". Не виключено, що слово прижилося в такому вигляді на російському ґрунті, щоб відрізняти простих гравців від тих, хто грає в комп'ютерні ігри, і тим самим стати окремим випадком загального поняття.

Хто найкращий геймер у світі?

YouTube геймер номер один за кількістю передплатників – це PewDiePie. Зірка зі Швеції налічує понад 100 мільйонів передплатників на YouTube та заробив мільйони завдяки своїм ігровим подвигам.

Коли виникла субкультура геймерів?

Геймери вважаються новою субкультурою, і увійшли до цього списку 2013 року, після визнання кіберспорту. Незважаючи на те, що термін включає людей, які не вважають себе повноправними гравцями, ними часто називають тих, хто проводить багато часу за іграми або цікавиться ними.