Чому місто Царське Село було перейменовано на місто Пушкін?

До революції місто носило ім'я Царське Село, потім було перейменовано на Дитяче Село, в 1937 отримав ім'я Пушкін на честь Олександра Сергійовича, який написав "… вітчизна нам Царське Село".

Палацові комплекси та парки з 1991 носять зараз свою первісну назву Царське село (що змінила після революції свою політично неправильну назву на Дитячу Село), а саме місто називається Пушкін перейменований у 1937 р., у рік столітньої річниці від дня смерті великого російського поета Олександра.

На південь від Санкт-Петербурга розташований невеликий місто Пушкін, названий так на честь знаменитого поета, життя якого було тісно пов'язане з цими місцями. До 1918 року Місто називався Царським Селом, і саме з цією назвою пов'язані найяскравіші сторінки історії міста.

Пушкін був заснований у 1710 році як імператорська заміська резиденція Царське село. До 1917 року Царське село залишалося заміською царською резиденцією. Після революції 1917 року палаци та особняки були націоналізовані, в них було розміщено Дитячу оздоровчу колонію.