Чому дітям не можна піднімати тяжкість?

Якщо піднімати тяжкості – пупок розв'яжеться. Дитині не можна піднімати вагу більше, ніж відповідає віку та вазі дитини. Тому що грижові кільця (пупкове та пахвинне) у дітей, як правило, ще слабкі, і при наднавантаженні можуть сформуватися грижі. Але це буває не у всіх дітей і при слабкості грижових кілець.

Роботодавець не має права укладати з неповнолітнім трудовий договір та допускати його до роботи, яка загрожує здоров'ю неповнолітнього. Це стосується і переміщення важких речей вручну. Дитина молодше 16 років не повинен переміщати вручну предмети вагою понад 5 кг.

Це впливає зростання. Хребці з'єднані між собою хрящовими дисками, якщо піднімати занадто важкі речі, то може статися їхнє зрушення або навіть приплющування. У майбутньому це заважає зростанню. Також можуть припинити функціонувати органи.

Це ризик опущення органів малого тазу: матки, яєчників, сечового міхура та прямої кишки. При підйомі тяжкості в черевній порожнині підвищується тиск. А постійно підвищений внутрішньочеревний тиск з часом змушує органи малого тазу зміщуватись – це називається пролапсом.