Оскільки багато громадян побоювалися того, що новий центральний уряд, заснований Конституцією США, отримає занадто велику владу, для захисту свободи слова, преси, релігії та інших основних прав були запропоновані поправки до Конституції. Було ухвалено десять поправок. Сьогодні вони відомі як Білль про права.
Білль про права 1689 року, 13 лютого ” БІЛЛЬ ПРО ПРАВА ” 1689 року (англ. Bill of Rights) – один із конституційних актів Великої Британії. Був ніби юридичним оформленням “славної революції”, закріпив перемогу великої буржуазії та частини земельної аристократії над феодальним королівським абсолютизмом.
Він закріплював у конституції основні права, свободи і привілеї громадян (у перших чотирьох поправках), а також механізм їхньої реалізації в інших. Цей документ було ухвалено 1791 року 15 грудня. Документ набув чинності закону тільки після ратифікації його всіма штатами співдружності.
Визначав принципи представництва в парламенті пропорційно до сплачуваного податку (фактично виборчим правом користувалися тільки аристократи і велика буржуазія): “Вибори членів парламенту мають бути вільні”.