Дозволяється не знімати тонкостінний протез на час сну, якщо Ви знаходитесь в дорозі чи ні достатніх гігієнічних умов з інших причин. Протези, що повністю замінюють відсутнє очне яблуко, не видаляють навіть на кілька годин нічного відпочинку через ризик швидкого скорочення обсягу кон'юнктивальної порожнини.
Перші 5-6 місяців бажано очний протез на ніч не виймати. Внаслідок низки причин за відсутності очного яблука (порушення нормального механізму сльозовідведення, посиленого виділення слізної рідини через вплив протеза на слизову оболонку і т. д.)
Розіжміть рукоятку, щоб присоска прилипла до очного протезу. За допомогою вказівного пальця обережно потягніть нижню повіку вниз. Потягніть очний протез вгору чи вперед, щоб Вилучити його. Вимийте водою присоску з м'яким милом або дитячим шампунем.
Людина з одним очним протезом повністю сліпий на уражену сторону і має монокулярний (односторонній) зір, так як очний протез має переважно естетичне значення та не дозволяє бачити, проте вже існують що дозволяють бачити візуальні чи ретинальні протези, які називають «біонічний око».