Поливати бажано не рідше 1-2 разів на місяць, залежно від того, наскільки сухо у приміщенні, де зимують глоксинії. Якщо в приміщенні прохолодно, достатньо проводити полив 1 раз на місяць.
1. Рослина можна залишити в тому ж горщику, в якому росла глоксинія. За такого способу зберігання необхідно поливати приблизно один раз на місяць, злегка зволоживши ґрунт. Щоб запобігти пересиханню ґрунту, горщик з бульбою глоксинії можна помістити у поліетиленовий пакет.
Зберігання бульби глоксинії без викопування Можна залишити зимувати бульби глоксиній без викопування – прямо в горщику із субстратом, де вирощувалась рослина. В цьому випадку я накривала піддончиком верхню частину горщика з бульбою. Потім поміщала горщик у поліетиленовий пакет, загортаючи краї (зав'язувати пакет не потрібно).
Не допускайте повного пересихання землі, ні заболочування. З кінця літа поступово збільшуйте інтервали між поливами на день-два. А коли листя повністю відсохне, припиніть зволожувати глоксинію. Починайте поливати бульбу, коли знову посадіть її в землю.