Чи потрібно пікірувати розсаду селери?

Період вегетації від сходів до збирання коренеплодів у селери дуже розтягнутий, і тому сіємо рано, у лютому. Відповідно, зараз пікуємо. Якщо ця рослина добре розвинена і з гарною розеткою листя, можна взяти такі стаканчики.

А ось при пікіруванні черешкового та листового селери центральний корінець краще прищипнути: селера після цієї процедури наростить потужну кореневу систему, і його кущик буде лише пишніше.

Спочатку насіння селери засипають у полотняний мішечок і витримують протягом 15-20 хвилин у теплій воді при температурі 55-60°С, а потім на такий самий час поміщають в холодну воду. Потім їх розсипають тонким шаром на вологій матерії та ставлять у тепле місце для пророщування при температурі 20-22°С.

Висадку розсади у відкритий ґрунт можна проводити вже на початку червня. Ділянка, на яку заплановано посадку селери кореневої, повинен бути з пухкою та родючою землею. Підібрати таке місце та підготувати його необхідно ще з осені. Пересаджувати розсаду потрібно лише у теплу сонячну погоду.