Відповідно до чинного від 21.02.1992 закону РФ «Про надра», фізичні особи — власники та орендарі земельних ділянок можуть без будь-яких погоджень із наглядовими органами проводити копання колодязів та буріння свердловин, глибина яких не перевищує п'яти метрів.
Якщо порівнювати колодязь з абіссинською свердловиною, то головним плюсом першого буде його універсальність. Термін служби колодязя становить понад 50 років, крім того, завдяки широкому гирлу проводити профілактичні та ремонтні роботи неглибоких колодязів набагато простіше.
Відповідно до законодавства, ліцензія потрібна, якщо обсяг видобуваних підземних вод перевищує 100 кубічних метрів на добу, якщо видобуток води ведеться з комерційною метою, а також якщо джерело водозабору розташовується нижче за водоносний горизонт, який є джерелом централізованого водопостачання.
у старих селах воду з абіссінок можна пити. Так як села раніше будували на пагорбах, копали колодязі, шукали питну воду. Пісок під час буріння розвідувального шурфу підніметься світлий (жовтий чи білий). Але на дачних ділянках, виділених за радянських часів вода лише технічна, придатна поливу.