Домашні завдання, безумовно, потрібні. Це як засіб закріплення матеріалу, пройденого під час уроку, і можливість самоосвіти. У світі його виключати не можна. У тому числі це показник знань учня, можливість вчителеві їх оцінити.
ДЗ, хатка) – завдання, що задається вчителем (викладачем) учневі (студенту) для самостійного виконання після уроків (пар). Головне призначення домашнього завдання – це усвідомлення та закріплення пройденої на уроці теми, а також формування практичних навичок самостійного застосування знань.
Рекомендується виконувати домашні завдання з 15-16 годин – цей час вважається найбільш продуктивним. Починати робити уроки краще з предмета середньої складності та влаштовувати невеликі перерви після кожної досягнутої мети. Заборонено давати завдання на вихідні.
Закону, який безпосередньо регламентував би заборону домашні завдання, не існує, зате непрямих — більш ніж достатньо. Федеральний закон № 273-ФЗ визначає канікули як академічні права учнів та як планові перерви при отриманні освіти для відпочинку та інших соціальних цілей