Прізвища також як і звичайні слова піддаються перенесенню, рекомендується уникати перенесення, але якщо це необхідно, то цілком припустимо. Наприклад: Ива-нов, Ко-по-ти-лов: слова діляться по складах і відповідно їх можна переносити, враховуючи правила перенесення.Jul 18, 2022
Букв и-й-, -ь-, -ъ- не переносяться. Під час перенесення слів із подвоєними приголосними одна приголосна залишається на рядку, інша переноситься. Слова, які не можна перенести: рубль, клен, Азія, мова, їжачок, осінь, вугілля, честь, сфінкс, лелека, єнот, клас, дрізд, шпалери.
Власні імена в російській мові переносяться за такими ж правилами, як і всі інші слова. Слід враховувати, що не можна переносити короткі імена і назви, переносити одну літеру або літери, що не утворюють складу.
Таким чином, під час перенесення слів із рядка в рядок багато слів переносяться поскладово. Не можна відокремлювати від букви, після якої вони стоять, букви ь, ъ (після приголосної), й (після голосної), а також подвійні приголосні в корені слова.