Однак дієтологи все ж рекомендують не навантажувати організм перед сном морозивом. Холодний десерт стимулює різке звуження кровоносних судин і уповільнення кровообігу. Це заважає нормальній роботі шлунка, і до того ж може спричиняти в деяких людей напади головного болю.19 May 2020
Річ у тім, що морозиво містить велику кількість цукру, тому вживання цього продукту може спровокувати підвищення рівня інсуліну, через що можуть виникнути труднощі із засинанням, адже цукор, як і кофеїн, є стимулятором, пояснив експерт із харчування Даніель Перес Відаль.
Насамперед вживати морозиво не варто людям із порушеннями вуглеводного обміну – ожирінням, цукровим діабетом, предіабетом. Як зазначила в інтерв’ю телеканалу “Москва 24” лікар-дієтолог, доктор медичних наук Маргарита Корольова, якщо надто захоплюватися морозивом, це може посилити хвороби.
Що стосується часу, то за можливості найкраще їсти морозиво в часовий проміжок до 15 години. “До трьох годин у будь-якої людини максимально швидкий обмін речовин.